Plaukimas baidarėmis Nemunu per Kauną (HES – Santaka)

Trukmė, atstumas
3 val, 15 km
Kaina
Nuo 12,5 Eur/žmogui (darbo dienomis, išskyrus penktadienį); Nuo 15 Eur/žmogui (penktadieniais, savaitgaliais ir švenčių dienomis);
Upės charakteristika
Plotis 100-300 m, gylis 1,5-3 m, srovės greitis 1-2 m/s. Nesudėtingas maršrutas. Pagrindinės kliūtys - tiltai.
Kodėl verta?
Pažintis su miestu neįprastai. Poilsis mieste. Pramoga su draugais. Greitai, patogiai ir nebrangiai.

Plaukimas baidarėmis Nemunu per Kauną

Registracija: Registracija į plaukimą baidarėmis Nemunu per Kauną vykdoma ne mažiau nei 1 diena prieš plaukimą, telefonu arba elektroniniu paštu.

Transportas: Registruojantis sutariama dėl transporto. Galima tartis dėl transporto priemonių palikimo starte arba finiše, atitinkamai jus po plaukimo parvežame į starto vietą arba prieš plaukimą (30 min.) nuvežame jus iš finišo vietos į starto vietą (įskaičiuota į kainą).

Startas: Pradžios vieta: Petrašiūnuose, dešiniajame Nemuno krante, privažiavimas Nemajūnų gatve.

Starto vietoje jums duodama baidarė, irklai, gelbėjimosi liemenė, pasirašoma inventoriaus nuomos sutartis, sumokama už inventoriaus nuomą, supažindinama su maršrutu ir plaukimo ypatumais.

Finišas: Pabaigos vieta: Šalia klubo “Combo”, Raudondvario pl. 107. arba priešingame upės krante, arba senamiestyje už Vytauto bažnyčios (pasibaigus betoninei krantinei).

Po 3 val. jūsų laukiam sutartoje finišo vietoje. Jūs grąžinate inventorių Irklinis atstovui.

Kita svarbi informacija: Pavienius asmenis pagal galimybes jungiame prie kitų grupių. Plaukimas už nustatytą kainą vykdomas užsiregistravus minimum 4 asmenims.

Individualus plaukimas 1 -3 asmenų grupei galimas atskiru susitarimu.

Pagal susitarimą organizuojami ir naktiniai plaukimai baidarėmis.

Maršruto baidarėmis Nemunu per Kauną aprašymas

Tai puiki pramoga turiningai praleisti laiką su draugais ir apžiūrėti Kauną! Puiki galimybė pailsėti nuo kasdieninės rutinos ir praleisti turiningą laiką po įtemptos darbo dienos ar savaitgalį. Labai patogu jog plaukimas vyksta mieste- nereikės planuotis ilgų išvykų į tolimiausius Lietuvos kampelius. Tai ypač svarbu užimtiems ir savo laisvą laiką planuojantiems praleisti turiningai.

Irdamiesi baidarėmis per Lietuvos upių tėvą- Nemuną Jūs pamatysite kaip skirtingai gali atrodyti miestas stebint jį iš upės. Plaukdami ~15 km. maršrutu, pažvelgsite į Kauno hidroelektrinę iš apačios, pasigrožėsite Panemunės šilu ir Jiesios piliakalniu, dar vadinamu Napoleono kalnu.

Nustebsite, kokie gražūs Kauno senamiesčio bokštai! Ypač rekomenduojame plaukti po truputį temstant- vakarėjančio Kauno panorama savo grožiu stebina net pačius kauniečius.

Gakimybė susipažinti su Kaunu plaukiant baidarėmis geriau ! – ekskursija su gidu Gervė.lt

Maršruto baidarėmis Nemunu per Kauną žemėlapis

Galerija